Artistid

Bad Art
Räppar & Produtsent

Kahekümmne esimese sajandi linnaelu peegelpilt kivimagalast eliit rajoonini. Äärmuslik kraam kõige selle keskelt.

372Kaspar
Produtsent

Eestist pärit Hip-Hop ja R&B muusikaprodutsent, kes on koostööd teinud eesti paremikega ning võitnud ka aasta produtsendi auhinna aastatel 2017 ja 2019.

Robert Lõvi
Räppar

Robert Lõvi teeb mahedat muusikat, mis tõenäoliselt ajab sul vurrud korralikult võbelema. 2019 aastal andis ta välja oma debüütplaadi “Ainult udu”, millel olevaid lugusid on kuulatud kokku üle miljoni korra.

Kozinak
Räppar

Kozinaki loomingut kirjeldab eelkõige lõikav otsekohesus, häbita ausus ja tsenseerimata tõde probleemse noore sisemaailmast – mina vs. mina, proovimata sobituda trendide meelevaimu.

R.V
Räppar

Julgete sõnavõttude, terava ja ausa lüürikaga, tuli see mees vallutama Eesti räpimaailma ja näitama, milleks on Rakvere inimesed päriselt võimelised.

Utoopia
Räppar

See mees ajab oma asja kirega. Ta on meloodiline, mitmekülgne ning täielikult eraldunud igasugustest muusikalistest reeglitest. Nagu ta alati ütleb: “Kunst peab olema vaba!”

Offshore
Räppar

An artist, whose music is not all about rapping, with his unique vocal sound and harmonisation combined with the freestyled flow and rhytmics, he takes on a different, yet an oddly satisfying approach to trap music.

Rae
Produtsent

Rae instrumentaal-muusikat kirjeldab ilmselt kõige paremini sõna “mitmekülgsus”, sest ta biidid varieeruvad Boom bapist – tänapäeva Trap’ini. Rae sihtgrupp on suuremas osas Ameerika ja Ladina-Ameerika artistid, kellega ta ka kõige rohkem esile tõuseb.

Yuristone
DJ & Produtsent

Tema on siin, et avastada, kogeda ja teieni tuua universumi müstilisemad vibratsioonid. Žanritesse ja raamidesse Yuri end ei paneks. “Straight outta nature” – ütleb see mees, kui küsida, kust tema muusikaline inspiratsioon tuleb.